Para Kasası Taşıma İşlemi Dikkat Gerektiren Bir İştir

İnsanlar çeşitli nedenlerden dolayı eşyalarını bir yerden başka bir yere taşımak zorunda kalır. Ancak her eşyayı kişi kendisi taşıyamaz. Gerek eşyanın ağırlığı gerekse taşıma esnasında oluşabilecek riskler nedeni ile kişiler eşyalarının taşınması konusunda güvenilir firmalardan taşımacılık hizmeti almaktadır. Bu firmalardan bir tanesi de Emsa Piyano Taşıma firmasıdır.

Piyano klavyeli ve telli bir müzik aletidir. Melodi ve armoninin çalınmasını sağlamasından dolayı en zengin müzik aletlerinden kabul edilir. Tarihçesi bir hayli eskiye dayanmasıyla birlikte İtalya ve Almanya gibi ülkelerde geliştirilmeye devam edilmiştir. Bugünlerde olduğu gibi dünyaca ünlü orkestralarda profesyonel şekilde müzik icra edildiği gibi evimizde de amatör müzisyenlik veya hobi olarak tercih edilen ve birçok kişinin ilgisini çeken çalgılardan olan piyano Türkiye’de de bir hayli kullanılmaktadır.

Eşyalarınız Güvenle Taşınır

Eşyaların taşınması konusunda bir takım kriterlerin yerine getirilmesi gerekir. Çünkü eşya taşımanın da bir yolu yordamı bulunmaktadır. Özellikle para kasası gibi ağırlığı fazla olan eşyaların taşınması aşamasında bir takım önlemlerin alınması gerekir. Para kasaları taşınırken önce kişilerin güvenliği için bir takım önlemler alınmalıdır. Bu aşamadan sonra da para kasasına zarar gelmemesi için önlem alınmalıdır.

Para kasasına taşıma esnasında herhangi bir hasar gelmemesi için taşıma esnasında kasa taşıma çantası kullanılmaktadır. Böylece kasanın yüzeyinin çizilmesi engellenmektedir. Firmada kasa taşıma işlemi sırasında vinçler kullanılmaktadır. Eğer ortam vinç ile taşımaya müsait değilse para kasaları kızak ve çelik halatlar yardımı ile araca yüklenmektedir. Firma İstanbul para kasası taşımacılık hizmetinde her türlü teknolojik aletlerden yardım alarak taşımacılık hizmetini gerçekleştirmektedir.

Piyano taşıma işlemini profesyonel şekilde gerçekleştiren tecrübeli ekip arkadaşlarımızla uzun yıllardır sizlere bu hizmeti vermekteyiz. Piyanolar çeşitlerine göre 130 ile 450 kg aralığında değişen oldukça ağır müzik aleti olduklarından piyano taşımacılığı doğru ekipman ile yapılmalıdır. Piyanonuzun zarar görmemesi açısından bulunduğu yerden taşınacağı yere kadar lift, vinç, kızak, askı, makaslı trans palet gibi ekipmanlar alanın ölçümü de baz alınarak tercih edilip doğru şekilde kullanılır. Bu sayede piyanonuzda tel kopması, çizilme, düşüp kırılması veya çatlama gibi kazaları da ortadan kaldırmış oluyoruz. Piyanonuzun sizin için ne kadar değerli olduğunun farkındayız piyano taşımacılığında gözünüz kapalı bize güvenebileceğinizden emin olabilirsiniz.

Piyano Taşıma Hizmetleri

Para kasası taşırken insan hayatını tehlikeye atmamak ve para kasasına zarar gelmesini engellemek amacı ile bir takım önlemler alınmaktadır. Aynı şekilde piyano taşıma işlemi sırasında da firma yetkilileri bir takım önlemler almaktadır. Firmada piyano taşıma hizmeti sırasında özel eğitimli ekipler ve özel ekipmanlar kullanılmaktadır. Çünkü piyano taşımak son derece hassas bir iştir. En ufak bir darbede piyano teli kopabilir veya piyano çizilebilir. Böyle durumlarda maddi kayıplar meydana gelir. Bu yüzden piyano taşıma işlemi sırasında profesyonel ekipler ve ekipmanlar kullanılarak risk tamamen sıfırlanmaktadır.

 

Piyano Taşıması Yaptığımız Piyano Çeşitleri

Ofis Taşıma Hizmetleri Nelerdir?

Firma elemanları ofis taşıma hizmeti konusunda son derece tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Ofis taşıma işlemi firma tarafından güvenli ve hızlı olarak gerçekleştirilmekte ve eşyaların başına herhangi bir şey gelmeden taşıma işlemi gerçekleştiriliyor. Firma da ofis taşıma hizmeti sırasında eşyaların korunması amacı ile bir takım önlemler alınıyor ve eşyalar sigorta kapsamında istenilen adreslere ulaştırılıyor.

Bu yazı; Emsapiyanotasima.com sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir