Evlerinize ve Ofislerinize Güzellik Katacak Duvar Saatleri

Hemen hemen her bulunduğunuz ortamda olmazsa olmaz olarak görülen şeylerden biri de hiç şüphesiz saatler ve duvar saatleridir. Saatler gün içerisinde sadece zaman kavramına olan merakınızı gidermek için kullandığınız bir ürün gibi gözükse de aslında daha pek çok konuda ilginizi çekebilecek özelliktedir. Saatler ev veya iş ortamınızda masa üzerinde veya duvar saati gibi çeşitli şekillerde kendine yer edinebilir. Masa üstü saatlerini tercih ediyorsanız bu saat türlerinde de oldukça dekoratif ürünler bulabilmeniz mümkündür. Tercihiniz genellikle herkes gibi duvar saati kullanmaktan yana ise oldukça dekoratif ve farklı dizayn edinmiş saatler kullanabilirsiniz.

Queen Duvar Saati

Mekana Göre Duvar Saati Tercihleri

Günümüz moda algısı sadece giyim kuşamı değil, ev ve iş yerlerinde kullanılan eşya ve aksesuarları da etkilemektedir. Bu sebeple evinizde kullanacağınız bir duvar saati ile iş yerinde kullanacağınız bir duvar saati farklılık gösterecektir. Bunun başlıca sebebi ise evinizin dekorasyonu ile iş yerinizin dekorasyonunun birbirinden farklı olması olarak açıklanabilir.

Harry Potter Hogwarts Duvar Saati

Evinizde ise aynı şekilde salonunuzda veya mutfağınızda kullanacağınız duvar saatleri birbirinden farklı duvar saatleri olacaktır. Bu durum aynı şekilde iş yerinizde kullanacağınız saatleri de mekana göre veya yaptığınız işe göre farklılık gösterebilir. Bu durumu örneklendirmek gerekirse bir hukuk bürosunda çalışıyorsanız burada kullanacağınız duvar saatleri daha çok tek ve net renklerinden tercih edilen sade bir duvar saati olurken bir resim ve sanat merkezinde kullanılan duvar saati ise daha tasarım ve kendine özgü bir ürün olabilir.

Hediye Tercihlerinize Duvar Saatini Ekleyebilirsiniz

Özel günlerde sevdiklerinizi farklı hediyelerle mutlu etmek ve onların sevinçlerine ortak olup katkıda bulunmak isterseniz alışılagelmişin dışında farklı bir hediye vermeniz gerekir. Hediye seçerken genel olarak tercih edilen hediyelik ürünler yerine hediyelik duvar saatleride ilginizi çekebilir. Hediye olarak duvar saati almanız zamanı ifade ettiği için anlamlı bir hediye olabilir.

Captain America Duvar Saati

Duvar Saatinizi Özel Kılın

Daha özel ve sizi ifade eden bir duvar saatine sahip olmak istiyorsanız sizin veya sevdiklerinizin fotoğrafının bulunduğu bir duvar saati tasarımı yaptırabilirsiniz. Bunun gibi özel ve anlamlı tasarım içeriklerini kendi zevkinize göre türetebilirsiniz.

Kaynak : Wiccu.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir