Bursa Servis Firmalarında EÇ Turizm’e Güvenebilirsiniz

Taşımacılık sektörü müşteri beklentilerine yanıt verebilmek için, sürekli gelişmektedir. Artık taşımacılık çok daha konforlu, çok daha kaliteli bir hal almıştır. Bursa’da uzun yıllardan bu yana ulaşım alanında faaliyet gösteren EÇ Turizm, geniş bir hizmet aralığında faaliyet yürütmektedir. Okul servisi, personel taşımacılığı ya da turizm taşımacılığı alanında müşterilerinin çözük ortağı olan firma, tüm bu hizmetleri kaliteli ve uygun fiyatla hayata geçirmektedir. Bursa merkezli olan firma, Bursa’ya yakın illere de hizmet vermektedir.

Öğrenci Servisi

Okul servisi, öğrenci aileleri tarafından üzerinde titizlikle durulan bir konudur. Aileler, çocuklarını emanet edecekleri okul servisinin deneyimine ve referansına bakmaktadır. Yaklaşık 20 yıldır ulaşım sektöründe edindiği tecrübe ile profesyonel hizmet veren firmanın sağladığı kaliteli hizmet, sektörde zirveye ulaşmasını sağlamıştır. Bu sayede firma, bursa servis taşımacılığı konusunda tercih edilmektedir.

Personel Taşımacılığı Hizmeti Neleri Kapsamaktadır?

Personel Taşımacılığı

Personel taşımacılığı alanında tercih edilen EÇ Turizm, personeli tam zamanında iş yerine götürmekte ve vaktinde evine ulaştırmaktadır. Firma, evden iş yerine, iş yerinden eve yapılan bu yolculukların konforlu bir biçimde tamamlanmasını sağlamaktadır. Bakımlı araçlar, deneyimli personeli ile kaliteli ve güler yüzlü hizmeti firmayı, bursa servis şirketleri arasında öne çıkarmaktadır. Personel taşımacılığında, personeli bekletmeden zamanında alıp, iş çıkışı zamanında evine bırakan firma, müşteri memnuniyeti için en iyisini yapmaktadır.

Personel Temini Taleplerinizi İletin

Turizm Taşımacılığında Kalite

Okul ve personel taşımacılığının yanı sıra firmanın faaliyetleri arasında yer alan Vip taşımacılık ve Turizm taşımacılığı üst kalite hizmetin sunulduğu alanlardır. Özel kurumlar ya da kamu kurumları bir etkinlik veya davet konusunda araç ihtiyacı duyabilirler. Bu noktada firma, kurumlara çözüm ortağı olmaktadır. Lüks ve konforlu araçlarla turizm taşımacılığı hizmeti veren bursa servis firması sunduğu kaliteli hizmeti, Bursa’ya yakın illere de sağlamaktadır. Bununla beraber, kurumsal şirketler, çeşitli organizasyonlar için gereksinim duydukları araçları yine firmadan temin edebilmektedir.

VIP Taşımacılığın Tercih Edildiği Alanlar

Firmanın her talebe cevap verebilmesini sağlayan çok geniş bir araç filosu bulunmaktadır. Bu sayede gelen taleplere kısa sürede yanıt verilmekte ve kaliteli hizmetler, en uygun fiyatlarla sağlanabilmektedir. Firma, kaliteden taviz vermeden yoluna devam etmektedir.

Kaynak : EÇ Turizm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir