Avrupa’da iptv fiyatları

Fiyat olarak ucuz bulduğunuz iptv paketleri, bazen istenileni veremez. Özellikle Avrupa merkezli firmaların sattıkları iptv aboneliklerinde, farklı fiyat örneklerini görebilirsiniz. Avrupa’da iptv fiyatları 20 Euro’dan başlar. Bu en ucuz iptv paketi sayılabilir. Sık sık yaptığımız iptv firmalarının karşılaştırma ve incelemelerinde, bu haftaki konuğumuz Germany Servers adlı şirket olacak. Firmanın tüm hizmetlerini ve abonelik fiyatlarını masaya yatıracağız. Gördüğümüz kadarıyla, incelediğimiz tüm iptv firmalarının en ucuz ve en kaliteli hizmetini veren bir şirkettir. germanyiptv.de resmi web sitesinde yaptığı iptv satışı, Avrupa’nın en kaliteli ve en ekonomik iptv paketleri olarak öne çıkmaktadır. 1 aylık iptv 20 Euro, 3 aylık iptv 30 Euro, 6 aylık iptv 60 Euro, 12 aylık iptv 79 Euro, 24 aylık iptv 139 Euro, 48 aylık iptv 249 Euro ve sınırsız iptv paketi ise sadece 499 Euro’dan satışa sunulmuştur. 12 aylık iptv ve cihaz kampanyası ise 149 Euro’dan satılmaktadır. Bu fiyatlar piyasa koşullarına bakıldığından Avrupa’nın en ucuz iptv hizmeti olarak göze çarpmaktadır.

Avrupa’da ucuz iptv

Serbest piyasa koşullarında, elbette Avrupa’da ucuz iptv hizmeti bulabilirsiniz. Yukarıda verilen fiyatlardan daha ucuza da bulabilirsiniz ama Germany Servers kalitesi ile aynı eşdeğerde hizmet alamazsınız. Firmanın abonelik paketleri, kalite temel alındığında oldukça uygun görünüyor. Bu fiyata bu kaliteyi başka hiçbir firmadan satın alamazsınız. Daha ucuz fiyata iptv satın alırsanız, izlerken aynı keyfi almazsınız ve sürekli sorun yaşama ihtimaliniz yüksek olur.

Avrupa’da en hızlı iptv

Hız konusunda defalarca yaptığımız testler ve incelemelerde, Avrupa’da en hızlı iptv bağlantısının Germany Servers firması tarafından sunulduğunu gördük. Donmadan iptv ve kesintisiz iptv izlemek istiyorsanız, mutlaka abonelik paketlerinden birini tercih etmenizde fayda vardır. Özellikle Almanya, Fransa, Hollanda, İtalya ve Belçika gibi ülkelerde, yüksek performans alabileceğiniz iptv paketleridir. Üstelik satın aldığınız paketlerde 1 ila 2 hafta arasında değişen iade hakkınız bulunmaktadır. Germany Servers hizmetlerini test edebilmeniz adına, kaçırılmayacak bir fırsattır.

Avrupa’ya satış yapan iptv firmaları

İptv satışının Avrupa’da oldukça yaygın olması, bu konuda hizmet veren firmaların sayısına da endekslidir. Avrupa’ya satış yapan iptv firmaları arasında, Türk kökenli bir firmanın olması takdire şayan bir durumdur. Germany Servers adlı firmanın Aman merkezli olmasına rağmen, kökenin Türk sermayesi olması özellikle Avrupa’da yaşayan Türkler açısından bir gurur kaynağıdır. Bu firmadan satın aldığınız her iptv paketinde, Türk hizmet anlayışı vardır. Hem kaliteli, hem de ekonomik iptv paketlerini sadece Germany Servers web sitesinde bulabilirsiniz. Dilerseniz bayilik paketlerini de inceleyerek, kendinize yeni bir iş sahası açabilir ve kazanç elde edebilirsiniz.

Avrupa iptv karşılaştırması

Avrupa’da iptv hizmeti veren birçok firmayı karşılaştırdık. Sunduğu hizmetleri, iptv satış fiyatlarını, sunucu bağlantılarını, müşteri hizmetlerini ve tüm alt yapısını değerlendirdik. Yaptığımız Avrupa iptv karşılaştırması sonucunda, Germany Servers bünyesinde hizmet veren germanyiptv.co sitesinin, liste başı olduğunu gördük. Bu konuda yaptığımız tüm analiz ve değerlendirmeler tarafsızdır. Kullanıcıların lehine olabilecek unsurları değerlendirdik. Her firmanın özelliklerini ortak havuzda topladık ve iptv konusunda uzman ekibimiz tarafından, bazı kriterler ele alınarak değerlendirme yapıldı. Listenin ilk sırasında yer alan Germany Servers firmasının, hakkını vererek hizmet sunduğunu gördük ve hizmetlerinin gerçekten de kullanıcı yorumlarında olduğu gibi verildiğini gözlemledik. Kaliteli ve ucuz iptv hizmeti almak ve özgürce televizyon keyfi yapmak istiyorsanız, Avrupa firmaları arasında ilk tercihinizin Germany Servers olmasını gerektiğini tavsiye ediyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir